اطلاعیه آجر سنتی حیدری در مورد سوء استفاده از این برند

سوء استفاده از نام آجر سنتی حیدری در سایت و صفحات اینستاگرامی به همین نام

 نظر به سوءاستفاده‌های مکرر از نام و برند مجموعه “آجر سنتی حیدری”، به اطلاع فعالان صنعت ساختمان به ویژه طراحان گرامی می‌رساند که  شخصی با جعل لوگوی کارخانه آجر سنتی حیدری و ایجاد سایت و پیج اینستاگرامی با این لوگوی جعلی، در حال فروش آجرهای بی‌کیفیت از منطقه ورامین به نام  کارخانه با سابقه «آجر سنتی حیدری» می‌باشد.

لوگوی جعلی را در تصویر زیر مشاهده می‌فرمایید:

عزیزان در نظر داشته باشند که برای خرید آجر حیدری که کیفیت آن طی نیم قرن تولید و انجام پروژه‌های متعدد در سراسر کشور و حتی خارج کشور، به اثبات رسیده است، تنها از خود کارخانه آجر حیدری واقع در جاده خاوران تهران خرید نمایند و به این منظور با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۳۰۷۰۹۱۱ و۰۲۱۷۷۰۰۲۴۵۰ در تماس باشند.

متاسفانه طی گزارش‌ها، تماس‌ها و حتی مراجعات هموطنان از شهرهای مختلف کشور به کارخانه، متوجه شدیم که شخص مذکور با ارسال آجرهای بسیار بی‌کیفیت از منطقه محمود آباد ورامین، خسارات زیادی به خریداران وارد نموده است.

وی که متاسفانه از بستگان استاد حیدری است مدتی به عنوان پیک با کارخانه آجر حیدری همکاری داشت که در همان زمان به علت فروش آجرهای نامرغوب از ورامین به نام مجموعه حیدری، از کارخانه اخراج شد. این تقلب در جریان پروژه آقای مهندس جاویدی انجام گرفته بود که با دقت و پیگیری ایشان مشخص و فاش شد.

شخص اخراج شده با ایجاد سایت و پیج اینستاگرامی به نام آجر حیدری و قرار دادن تصویر استاد علیرضا حیدری و تصاویری از پروژه‌های انجام شده با آجرهای کارخانه آجر سنتی حیدری و نیز تصویر برخی مکاتبات اداری این مجموعه با سازمان‌ها و ارگان‌هایی همچون سازمان میراث‌فرهنگی، در این صفحات اینترنتی، به تقلب و کار غیرقانونی خود ادامه داده و برخی از مصرف‌کنندگان و مشتریان آجرهای سنتی حیدری را اغفال نموده است که از جمله ایشان می‌توان از این عزیزان نام برد: آقای قاسمی از همدان، آقای قدس از سمنان، آقای نادی از اراک، آقای دارابی از شیراز، خانم مهدوی از تهران و…

این عزیزان بنا به اظهارات خودشان اقدام به شکایت از شخص مذکور نموده‌اند و واحد تولیدی آجر حیدری نیز حق شکایت خود را محفوظ می‌داند و از مسیر اقدامات قانونی، این تقلب را پیگیری خواهد کرد اما وظیفه خود دانستیم تا زمان حصول نتیجه از طریق مجاری اداری و قضایی، با انتشار این اطلاعیه از متضرر شدن احتمالی تعداد بیشتری از هموطنان، جلوگیری نماییم.

از عزیزان فعال در صنعت ساختمانی به ویژه طراحان عزیز که قصد اجرای پروژه‌های خود با آجرهای حیدری را دارند تقاضا می‌شود به منظور جلوگیری از چنین تقلب‌هایی (که به نمونه دیگری از آن در ادامه اشاره خواهیم کرد)، تنها با شماره تلفن‌های درج شده در تصویر لوگوی زیر در تماس باشند.

لوگوی زیر تنها لوگوی کارخانه حیدری می‌باشد و ارائه فاکتور و حواله‌های خروجی بارگیری کارخانه نیز با این لوگو انجام می‌شود. همچنین تنها سایت و پیج اینستاگرامی کارخانه نیز ذیل این لوگو در حال فعالیت است.

در ادامه چند عکس از آجرهای ارسالی بی‌کیفیت شخص مذکور برای برخی پروژه‌های هموطنان فعال در عرصه ساختمان را مشاهده می‌فرمایید:

نمونه دیگری از سوء استفاده

نمونه دیگری از تقلب با سوء استفاده از برند آجر سنتی حیدری، قرار دادن تصاویر بسیاری از پروژه‌های اجرا شده با آجر حیدری توسط برخی از دلالان آجر در صفحات اینترنتی خودشان است. برخی از این پروژه‌ها، عبارت هستند از ساختمانی در منطقه ازگل تهران با طراحی آقای بالازاده و مالکیت آقای حسینی، و نیز ساختمان آقای رحیم زاده با طراحی آقای بالازاده، به آدرس ولنجک، خیابان ساسان، نبش خیابان ۱۳. برخی از این تصاویر را مشاهده می‌فرمایید:

آجر سنتی حیدری

در پایان ضمن اشاره به برخی پروژه‌های بارز اجرا شده توسط آجر سنتی حیدری، بار دیگر تقاضا می‌کنیم که قبل از سفارش و خرید آجر، به لوگو و برند مجموعه دقت فرمایید  تا خدای ناکرده دچار مشکل نشوید.

برخی از پروژه‌های ذکر شده عبارتند از: پروژه جناب آقای مهندس نیکبخت در خیابان مقدس اردبیلی، روبروی خانه سالمندان زعفرانیه، پروژه‌های انجام شده در خیابان یاسر نیاوران، کاروانسراهای شاه‌عباسی در سراسر کشور، مسجد جامع ورامین، موزه رفسنجان و دیوارکشی باغ سفارت انگلستان در خیابان شریعتی که آجرهای کار شده در این پروژه، در کشور انگلستان مورد ارزیابی و آزمایش‌های فنی قرار گرفت.

با تشکر

مدیریت آجر سنتی حیدری

تصاویی از آجرهای تقلبی که با نام “آجر سنتی حیدری” به مشتریان ما فروخته اند!

تصاویری از پروژه های انجام شده با آجر سنتی حیدری ، که توسط پیج و سایت‌های تقلبی مورد سوءاستفاده قرار گرفته است

دو نمونه از اسنادی که با نام آجر حیدری مورد سوء استفاده قرار گرفته است

ذکر یکسری از توضیحات از زبان بنیان گذار آجر سنتی حیدری

سوء استفاده از نام و برند آجر سنتی حیدری

قابل توجه هموطنان گرامی که در صنعت ساختمان فعالیت دارند ، با توجه به سوءاستفاده های اخیر از نام و برند مجموعه آجر سنتی حیدری ، به اطلاع می‌رساند برخی از پیچ ها و سایت‌های تقلیی باانتشار تصاویری از پروژه های انجام شده بامحصولات تولیدی این مجموعه بنام خود ، وفروش آجر های متفرقه برخی از فعالان صنعت ساختمان را با مشکلاتی مواجه نموده اند ، به طور مثال سوءاستفاده از تصاویر پروژه اتاق بازرگانی همدان ، پروژه آقای هومن بالا زاده در تهران ولنجک و دیگر پروژه های مشابه همچنان از طریق این پیچهای متفرقه به عنوان رزومه شخصی منتشر میشود ؛ تصاویر فوق بیانگر این مطلب میباشد