آجر سنتی حیدری سه نسل در کنار ایرانیان...

آجر به آجر پیش رفتیم. سه نسل آجر به آجر، خشت به خشت در کنار شما بودیم برای ساختن حصارهای امن.  دیوارهایی برای محافظت از شما در برابر هر گزند.

دیوارهایی که دست های یکدیگر را گرفتند و شدند چهاردیواری برای شما. چهاردیواری‌ای برای ایجاد حریمی امن . حریمی خصوصی برای تکریم هویت هر شخص و هر خانواده.

و شما به این چهاردیواری رنگ مهر و گرمای زندگی بخشیدید و نامش شد خانه و ما نیز در کنار شما ماندیم تا این چهاردیواری را تبدیل به خانه کنیم. شما به آن رنگ زندگی زدید و ما نیز با طیفی از رنگهای گرم زرد تا قهوه ای از سرخ  و نیم‌سرخ گرفته تا گلبهی و آجری و خاکی و نیز سفید به نمای خانه های شما زیبایی و روح بخشیدیم؛ روح ایرانی و ملی.

در آراستن دیوارهای داخلی به سبک مدرن نیز در کنار شما ماندیم وافتخار کردیم که  توانستیم با آجرهای نمای باکیفیت، زیبا و طبیعی حیدری، زحمت نقاشی خانه با رنگهای مضر شیمیایی را برای همیشه از شما کم کنیم.

طبیعی بودن رنگ آجرهای حیدری نه تنها موجب می‌شود که رنگ آنها در برابر آفتاب و باران مقاوم باشد و تغییر نکند بلکه موجب دلنشینی و خوشایندی رنگ آجرهاست هنگامی که بر ایوان چشمخانه ناظران، می‌نشینند.

همین ویژگی به علاوه استحکام، تنوع سایز و رنگ و نیز زیبایی آجرهای سنتی حیدری موجب شده است که از این آجرها در مرمت بناهای باستانی مورد استفاده قرار گیرد.

سه نسل دستان توانمند استاد کاران عزیز ما، به سرعت خشت زدند و ردیف به ردیف آجرهای سنتی طبیعی و دستساز ساختند. آجرهایی که به مثابه صنایع دستی هستند. این دست‌سازه‌های زیبا هم ترمیم‌گر زخمهای آثار کهن باستانی کشور شدند و هم به نمای شهری ما روح ایرانی بخشیدند.

زیبایی رنگ و استحکام و تنوع آجر حیدری معماران را نیز بر سر ذوق آورده است و با ترکیب انواع آجرهای حیدری در رنگها و اندازه های گوناگون و چیدمان متنوع و هنری آنها  گاه به صورت مستقل و گاه در کنار دیگر مصالح مورد استفاده در نما، آثار بی‌بدیلی خلق کرده‌اند.

آنچه موجب دوام ما به عنوان اولین نام تجاری آجر سنتی ایران شده است، بی شک تاکید آجر سنتی حیدری، بر کیفیت کار ایرانی است. آجر سنتی حیدری همچنین اولین تولید کننده آجر با رنگ سرخ طبیعی(بدون استفاده از رنگدانه) در کشور است و افتخار این را دارد که سه نسل در کنار هموطنان بوده است.

برند معتبر ایرانی، افتخار ایرانی؛ آجر سنتی حیدری

اعضا و مدیران

مدیران و پایه گذاران آجر سنتی حیدری

member
ابوالفضل حیدری

مدیر عامل و سرپرست آجر سنتی حیدری

member
استاد علیرضا حیدری

موسس و مدیر کل آجر سنتی حیدری

مجوزها و افتخارات آجر سنتی حیدری